SporSpor TV

Şansal Büyüka’dan “Galatasaray sezon sonunda Abdullah Avcı’yla anlaşacak” iddiası

Şansal Büyüka’dan Galatasaray takımı ile ilgili bomba iddia! “Galatasaray Sezon Sonunda Abdullah Avcı’yla Anlaşacak” diyen ünlü gazeteci “Haberciliğine inandığım insanlar sezon sonunda Abdullah Avcı’nın geleceğini söylüyor. Igor Tudor ve Sneijder kol kola gidiyorlar.” diyerek iddialı konuştu.

Milliyet Gazetesi’ne verdiği röportajda bomba açıklamalar yapan ünlü spor yorumcusu ve gazeteci Şansal Büyüka, Galatasaray’ın yeni sezonki hocasının Abdullah Avcı olacağını açıkladı. Büyüka, bilgiyi Galatasaray’a çok yakın olan ve haberciliğine inandığı isimlerden aldığını da vurgulayarak kaynağının sağlam olduğunu şu sözleriyle iddia etti:

“Galatasaray’da başkan Dursun Özbek, son krizde hocasının arkasında durdu ve “Tudor kalacak” dedi. Galatasaray’ın içinde olan ve haberciliğine inandığım insanlar da “Sezon sonunda Igor Tudor ile Sneijder kol kola gider” diyorlar ve yakın ihtimal olarak şunu söylüyorlar:

1- Yüzde 90 Abdullah Avcı,
2- Yüzde 10 Lucescu…”

Büyük A “Benim kişisel fikrim ise şöyle” yorumuyla “Başakşehir’de tepeden tırnağa bir düzen kuran, her dediği olan, tek karışanı bulunmayan, Başkan Göksel Gümüşdağ ile çok yakın bağı olan, Başakşehir’i “büyük takım” olma noktasına taşıyan Abdullah Avcı, bu düzenini kolay kolay bozmaz.” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu