Reklam

SAPPHIRE ÇARŞI ALIŞVERİŞ KEYFİNİ MÜZİK İLE BULUŞTURUYOR

Sapphire Çarşı Alışveriş Keyfini Müzik ile Buluşuyor!

Pera Gençlik Oda Orkestrası birbirinden özel şarkılardan oluşan bir konser ile  Sapphire Çarşı ziyaretçilerine müzik keyfi yaşatacak.

Alışveriş keyfini birbirinden özel ve keyifli etkinlikler ile buluşturmaya devam eden Sapphire Çarşı, ziyaretçilerine müzik dolu anlar yaşatacak. Genç müzisyenlerden oluşan Pera Gençlik Oda Orkestrası’nın birbirinden özel eserlerinden oluşan konseri, 22 Haziran Pazar günü AVM ziyaretçilerine müzik ziyafeti sunacak.

Bilgi Birikim Etüt Eğitim Aktivite Merkezi işbirliği ile düzenlenecek konser kapsamında, saat 14:00’da genç müzisyenlerden “Gitar ve Keman Dinletisi”, saat 16:00’da ise Pera Gençlik Oda Orkestrası’nın konseri ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.

afiş

Etkinlik Programı:

14:00 Gitar ve Keman Dinletisi
16:00 Pera Gençlik Oda Orkestrası Konseri

Sapphire Çarşı Hakkında:
Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM olan Sapphire Çarşı; 236 metre yüksekliğindeki Türkiye’nin ilk ve tek Seyir Terası ile ziyaretçilerinin ruhuna hitap ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek sabit Balmumu Heykel Müzesi, çeşitli mağaza karması, şehrin kültürel hayatına yön veren etkinlikleri ve dünya mutfaklarından leziz seçenekleri sunan restoranları ile ziyaretçilerine eğlenceye ve alışverişe dair bir çok fırsat sunuyor. Sapphire Çarşı sanatseverlerin dört gözle beklediği sergiler, müzik ziyafeti sunan konserler, benzersiz sahne şovları ve eğitici atölyeler ile sadece bölgenin değil, İstanbul’un önemli kültürel merkezlerinden biri olarak ziyaretçileriyle buluşuyor.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu