Reklam

Sapphire Çarşı “Minik Şefler Anneleri ile Yarışıyor” yarışmasıyla Anneler Gününe lezzet katıyor

Sapphire Çarşı’nın gelenekselleşen yarışması “Minik Şefler Yarışıyor”, Anneler Günü’nde çocukları ve annelerini lezzetli bir yarışmaya davet ediyor

‘’Minik Şefler Anneleri İçin Yarışıyor’’ yarışması 11 Mayıs Pazar-Anneler Günü’nde, 13:00-15:00 saatleri arasında Sapphire Çarşı’da düzenlenecek. Dünyaca ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç’in moderatörlüğünü ve jüriliğini yapacağı yarışmada, minik şefler en güzel cup cake’i süslemek için anneleri ile birlikte yarışacaklar. Yarışma sonunda, dünyaca ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç tarafından belirlenecek en başarılı üç cupcake’in sahibi olan üç minik şef, anneleri için sürpriz hediyeler kazanma şansına sahip olacaklar.

Ayrıca, yarışmaya katılan her minik şefe, EKS Mutfak Akademisi tarafından hazırlanan, isimlerine özel sertifikalar verilecektir.

50 kişilik kontenjanla sınırlı olan “Minik Şefler Anneleri İle Yarışıyor” yarışmasına katılabilmek için, Sapphire Çarşı Danışma masasına veya etkinlik@istanbulsapphire.com adresine yarışmacının adı, soyadı, doğum tarihi, iletişim bilgileri ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Sapphire Çarşı Hakkında:
Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM…
Benzersiz marka karması, şehrin kültürel hayatına yön veren etkinlikleri ve dünya mutfaklarından en leziz seçenekleri sunan restoranlarıyla Sapphire Çarşı; İstanbul’un kalbine alışverişin keyfini, dünyanın lezzetlerini ve kültür-sanatın güzelliğini yerleştiriyor…

İstanbullulara benzersiz bir alışveriş deneyimi ve zengin bir kültürel yaşam sunan Sapphire Çarşı, İstanbul’u tüm güzelliğiyle gözler önüne seren, 236 metre yüksekliğindeki Türkiye’nin ilk ve tek Seyir Terası ile de ziyaretçilerinin ruhuna hitap ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek sabit Balmumu Heykel Müzesi’nin adresi olan Sapphire Çarşı; aynı zamanda, sanatseverlerin dört gözle beklediği sergiler, müzik ziyafeti sunan konserler, benzersiz sahne şovları ve eğitici atölyeler ile sadece bölgenin değil, İstanbul’un önemli kültürel merkezlerinden biri olarak ziyaretçileriyle buluşuyor.

Sapphire Çarşı’ya Anadolu Yakası da dahil şehrin her köşesinden kolaylıkla ulaşmak mümkün. 4. Levent-Çeliktepe çıkışından direkt bağlantıya sahip Sapphire Çarşı, şehri birbirine bağlayan en önemli yollara yakın konumuyla da size sadece birkaç dakika uzaklıkta. Ücretsiz otopark hizmeti de sunan İstanbul Sapphire, alışverişte ayrıcalığı yaşamak isteyen herkesi bekliyor…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu