Televizyon

Sara La Fountain ile İstanbul’un En İyileri İkinci Sezonuyla 24Kitchen’da

Şef Sara La Fountain’in İstanbul’un lezzet ve kültürel tarihine kadar uzanan görkemli yolculuğunu ekranlara getiren “Sara La Fountain ile İstanbul’un En İyileri” ikinci sezonuyla 5 Kasım’dan itibaren her pazar saat 12.00’de 24Kitchen kanalında ekrana gelecek.

SARA LAFONTAIN İSTANBUL’U SEVDİ

Dünyaca ünlü şef, yemek yazarı ve tasarımcı Sara La Fountain, İstanbul’un zengin kültürünü ve farklı tatlarını keşfetmek için bir kez daha İstanbul sokaklarında bir yolculuğa çıkıyor. Keşiflerini kendi yaratıcılığı ile harmanlayarak ortaya birbirinden lezzetli ve görsel olarak çekici tabaklar çıkaran Sara La Fountain’e İstanbul’un En İyileri’nde bu kez Tülin Şahin, Demet Sabancı, Hazer Amani, Deniz Orhun ve Kerem Sedef gibi başarılı isimler rehberlik ediyor.

 

Sara La Fountain’in İstanbul’da çıktığı gastronomi ve kültür yolculuğu “Sara La Fountain ile İstanbul’un En İyileri” ikinci sezon bölümleriyle 5 Kasım’dan itibaren her pazar saat 12.00’de 24Kitchen ekranlarına geliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu