Medya

Saran Medya Grubun’dan flaş DigiTürk açıklaması…S Sport, DigiTürk’ten ayrılma kararı aldı

Saran Grubu’nun içinde yer alan S Sport kanalının Digitürk’te olup olmayacağı ile ilgili S Sport yönetiminden açıklama geldi. Yapılan açıklamada DigiTürk’ün yükümlülüklerini yerine getirmediği gerekçesiyle S Sport kanalının bu platformda olmayacağı vurgulandı.

İşte, S Sport’tan konuyla ilgili yapılan flaş yazılı açıklama:


Kamuoyuna Duyuru

 

Türkiye’de spor yayıncılığına farklı bir vizyon getiren, dünyanın en önemli spor organizasyonlarının yayıncısı S Sport ile Bein Media Group bünyesindeki Digitürk platformu arasındaki anlaşma 30 Ağustos 2020 tarihinde sona ermiştir.

 

Digitürk yönetiminin geçmişe dönük yükümlülüklerini yerine getirmemesi ve geleceğe yönelik olumlu adımlar atılamaması nedeni ile 4 Eylül 2020 saat 18:00 itibari ile S Sport kanalının Digitürk platformundaki yayını durdurulmuştur.

 

Bizi izlemeye devam edebileceğiniz platform ve kanallar:

S Sport Plus uygulaması – D-Smart 78. Kanal – TV+ 77. Kanal- Tivibu 74. Kanal – Kablo TV 240. Kanal -Vodafone TV 11. Kanal

 

Saygılarımızla,

S Sport

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu