Yerli Dizi

Sarp Akkaya, Fox TV’nin iddialı dizisinin oyuncu kadrosunda

En son Fox TV’de ekrana gelen Kurşun adlı dizide Aydın Kara rolünü canlandıran Sarp Akkaya’nın yeni dizi projesi belli oldu. Başarılı oyuncu, yine Fox TV’de ekrana gelen efsanevi bir aşk masalının günümüze uyarlandığı “Ferhat ile Şirin” dizisinin kadrosuna katıldı.

SARP AKKAYA FERHAT İLE ŞİRİN DİZİSİNDE

Dizide, Cemal karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan başarılı oyuncu Banu’nun (Cansu Dere) iş hayatına önemli bir giriş yapacak.

Hiç kimsenin tanımadığı bu gizemli karakter, Ferhat’ın hayatında önemli bir yer alacak ve onun zorlu mücadelesinde en büyük destekçisi olacak. Cemal’in gelişiyle; Ferhat, Banu ve Şirin’in hayatında büyük değişiklikler olacak.

Yapımını O3 Medya ile Artistanbul Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, “Ferhat ile Şirin”in yeni bölümü için şimdiden nefesler tutuldu.

Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın paylaştığı, kadrosunda Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Şehsuvar Aktaş, Emel Çölgeçen, Alican Barlas ve Nihan Gür gibi birbirinden başarılı oyuncuların da yer aldığı “Ferhat ile Şirin”, etkileyici hikayesi ile her Cuma saat 20.00’de FOX‘ta.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu