Magazin

Sarp Levendoğlu eski eşinin sevgilisini neden takip ediyor?

Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu bir süre önce boşandığı eski eşi Birce Akalay’ın yeni sevgilisi Can Tunalı’yı twitterda takibe aldı… Birce Akalay’ın fan sayfalarını da listesinde tutan Levendoğlu’nun bu davranışları merak uyandırıyor..

Ünlü çift yollarnı ayırdıktan sonra; Sarp Levendoğlu, Derya Şensoy ile Birce Akalay da balet Can Tunalı ile aşk yaşamaya başlamıştı. Akşam’ın haberine göre ikili hafta sonu yeni birliktelikleriyle ilk kez objektiflere yansırken bu dörtlünün sosyal medya hesaplarından kurdukları aşk zinciri ise kafaları biraz karıştırdı.

Eski eşiyle görüşmeyen Levendoğlu’nun, Can Tunalı’yı Twitter’dan takip ettiği ortaya çıktı. Bu takiple kalmayan Levendoğlu ayrıca Akalay ile adına açılmış fan sayfaları ‘Birce’nin Gözleri’ , ‘Birce-Sarp’ kullanıcılarını da listesinde tutuyor. Olayın diğer kahramanlarının listesi de ilginç…

Birce Akalay ile birlikte olan Can Tunalı, Sarp Levendoğlu’nu takip etmiyor ama Levendoğlu ile aşk yaşayan Derya Şensoy’u takipçi listesine çoktan eklemiş bile… Akalay ise bu karışık takip trafiğinde sadece sevgilisi Can Tunalı’yı takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu