Yerli Dizi

Savaşçı dizisi oyuncu transferine doymuyor…Hangi ünlü isim, dizinin kadrosunda?

Yapımcılığını Limon Yapım’dan Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Eray Koçak’ın oturduğu, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı ‘Savaşçı’ dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor.

5. sezonuyla çok yakında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Savaşçı dizisinin kadrosuna, sevilen oyuncu Serenay Aktaş da dahil oldu.

FOX TV’de yeni bölümleri merakla beklenen Savaşçı dizisi, kadrosuna yeni isimleri katmaya devam ediyor. Son olarak Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz ve Ediz Hun gibi bomba isimleri transfer eden Savaşçı, yeni biri isim ile daha el sıkıştı. Buna göre Survivor yarışması ile ünlenen futbolcu Serenay Aktaş da Savaşçı dizisine katıldı.

savasci-son.jpg

SUBAY OLARAK BOY GÖSTERECEK
FOX TV’de yeni bölümleri merakla beklenen Savaşçı dizisi, kadrosuna yeni isimleri katmaya devam ediyor. Son olarak Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz ve Ediz Hun gibi bomba isimleri transfer eden Savaşçı, yeni biri isim ile daha el sıkıştı.

serenay-aktas.jpg

Buna göre Survivor yarışması ile ünlenen futbolcu Serenay Aktaş da Savaşçı dizisine katıldı. Serenay Aktaş’ın dizide nasıl bir rol alacağına ilişkin bilgiler de belli oldu. Aktaş’ın soğukkanlı, makul ve bilgili Teğmen Selcen Efe karakteriyle izleyici karşına çıkacağı belirtildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu