Dijital PlatformlarMagazinMedyabey TVTelevizyonYerli Dizi

Savaşçı dizisine 2 taze kan!

FOX TV’nin sevilen dizisi Savaşçı’ya iki yeni isim katılıyor. Onuryay Evrentan Atasalihli ve Koray Şahinbaş yeni sezonda Savaşçı adlı dizide rol alacak. Savaşçı dizisinin yeni sezon fragmanı da yayınlandı.

Başrollerinde Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar gibi isimlerin yer aldığı FOX TV’nin geçtiğimiz sezon ses getiren dizisi Savaşçı yeni sezon için hazır. Yapıncılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu’nun oturduğu diziyi Süleyman Çobanoğlu kaleme alıyor.

Onuryay Evrentan Atasalihli kimdir?

blank

19 Mart 1974, Ankara doğumlu oyuncu, Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü mezunudur. Onuryay Evrentan 1996 yılında TRT yapımı Tersine Akan Nehir adlı TV dizisinde Raziye rolünü canlandırdı. Daha sonraki yıllarda bir çok film ve dizide yer aldı.  Gölgesizler, Oyun Bitti, Parmaklıklar Ardında, Kısık Ateşte 15 Dakika, Hokkabaz, Sağır Oda, Sensiz Olmuyor, Organize İşler, Hırsız Var, Serseri, Baba, Bir İstanbul Masalı, Pembe Patikler gibi …

Koray Şahinbaş kimdir?

1972 doğumlu, oyuncu ve besteci Koray Şahinbaş birçok dizide ve sinema filminde rol almıştır. Yonca Cevher ile evlidir. Oynadığı diziler arasında; Sahipli (İnternet Dizisi), Bu Şehir Arkandan Gelecek, Kızıl Elma, Firuze, Böyle Bitmesin , Dila Hanım, Veda, Merhaba Hayat. Eve Düşen Yıldırım, Hayat Devam Ediyor, Uçurum , Keşanlı Ali, İffet, Avrupa Avrupa, Reis, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Sakarya Fırat, Doktorlar, Kirli Beyaz, Bir Bulut Olsam, Keskin Bıçak, Kış Masalı, Bekarlar yer alır. Koray Şahinbaş ayrıca, Emanet , Annemin Yarası, Musallat 2 Lanet , Kadri’nin Götürdüğü Yere Git, Bir İhtimal Daha Var, Neredesin Firuze adlı sinema filmlerinde de yer almıştır.

blank

İşte yeni sezon için yayınlanan Savaşçı dizisinin ilk fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu