Yerli Dizi

Savaşçı dizisinin akıbeti ne olacak? Başrol oyuncusu Berk Oktay’dan açıklama

Fox TV’nin başrollerini Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu gibi oyuncuların paylaştıkları, Savaşçı dizisiyle ilgili final iddiaları ortaya atıldı. Berk Oktay konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Başrollerini Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu gibi oyuncuların paylaştıkları, Savaşçı dizisiyle ilgili belirsizlik sürüyor.

İki haftadır ekrana gelmeyen ve final yaptığı iddia edilen Savaşçı dizisi için Berk Oktay bir açıklama yaptı.

99 bölüm yayınlanan dizide Kaan Bozok karakterine hayat veren Berk Oktay, Savaşçı için şu açıklamayı yaptı:

“İzleyicilerimizden gelen yoğun, haklı sorular üzerine bizlere 99 bölüm boyunca zirvede tutan seyircimize saygımdan dolayı bir açıklama yapma gereği duydum. Savaşçı adlı dizimiz biz oyuncuların da boyunu aşan bazı durumlardan dolayı bir belirsizlik sürecinde. Kendi adıma ve tüm oyuncu arkadaşlarım adına her birimizin elimizi koyduğumuzu ve sizlerle dizimizi buluşturmak için bizlerinde sabırsızlandığını söylemek isterim. Verdiğiniz destek, sabır ve hoşgörünüz için teşekkür ederim… Saygılar.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu