Yerli DiziReyting

Savaşçı, yeni sezon ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

Yapımını Limon Yapım/Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Eray Koçak’ın oturduğu, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı 'Savaşçı' dizisinin 5. sezon ilk bölümü yayınlandı. Dizinin yeni sezon ilk bölümünün reyting tablosunda alacağı yer merak ediliyordu. İşte Savaşçı'nın yeni sezon ilk bölümünün reyting karnesi.

FOX’un Limon Yapım imzalı Savaşçı dizisinin beşinci sezon ilk bölümü dün akşam izleyiciyle buluştu.

TİAK verilerine göre; Savaşçı dizisinin dün akşam yayınlanan 100. bölümü; Total ve AB kategorilerinde 9’uncu olurken, ABC’de ise 6’ncı sırada yer aldı.

Dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesinin anlatılacağı dizinin oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Cem Kurtoğlu, Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Gönül Dağı dizisi zirvede

10 Nisan Cumartesi gününün reyting sonuçlarına göre; TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı, tüm kategorilerde ilk sırada yer aldı.

atv’de yayınlanan Kardeşlerim dizisi ise tüm kategorilerde 2’nci olarak Gönül Dağı’nı takibini sürdürdü.

Gönül Dağı dizisinin özet bölümü de Total ve AB’de üçüncü olurken, ABC’de ise Survivor 2021 üçüncü oldu.

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

1 – GÖNÜL DAĞI

2 – KARDEŞLERİM

3 – GÖNÜL DAĞI (ÖZET)

4 – SHOW ANA HABER

5 – KUZEY YILDIZI İLK AŞK

 

AB REYTİNG SONUÇLARI

1 – GÖNÜL DAĞI

2 – KARDEŞLERİM

3 – GÖNÜL DAĞI (ÖZET)

4 – SURVİVOR

5 – GÜLBİN TOSUN İLE FOX ANA HABER

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu