Yerli Dizi

Savaşçı’nın oyuncu kadrosuna üç isim daha katıldı

Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Mirsad Herovic’in, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisine yeni oyuncular katıldı. Savaşçı’ya katılan üç yeni oyuncunun Ege Aydan, Timur Ölkebaş ve Mert Öcal olduğu öğrenildi.

EGE AYDAN DA SAVAŞÇI’NIN KADROSUNA KATILDI

Manken-oyuncu Mert Öcal ve oyuncu Timur Ölkebaş sürpriz karakterlerle diziye dahil olmasının yanı sıra
ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan ise,  “Aslı Özkaynak” karakterinin babası “Akın Özkaynak” olarak diziye katılacak.

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı,  Ege Aydan, Timur Ölkebaş ve Mert Öcal da artık dizinin kadrosunda yer alıyor.

Akın Özkaynak; 55- 60 yaşlarında, emekli büyükelçi. Yurt dışında yaşayan ve kızıyla mesafeli bir ilişkiye sahip olan baba, kişisel hırsları yüzünden kızını ihmal etmiş bir karakter olarak ekranlara gelecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu