Televizyon

ŞEBNEM AŞKIN’IN FOX TV MESAİSİ BAŞLADI

Fox TV’den ayrılan Kemal Coşkuner’in yerine FOX TV’nin ABD’deki merkezinden atanan Şebnem Aşkın beklendiği gibi pazartesi günü(dün) İstanbul’a gelerek görevine başladı.

Yakın çalışma arkadaşları ve personelin bir kısmı ile tanışan Aşkın’ın Fox TV mesaisi de böylece başlamış oldu. Şebnem Aşkın Genel Müdür Pietro Vicari’ye bağlı olarak “İçerikten Sorumlu Genel Yayın Yönetmeni” olarak görev yapacak.

Şebnem Aşkın kimdir:sebnem-askin

Uzun yıllar Hollywood’da yaşayan 28 Şebnem Aşkın, İzmir Amerikan Kız Koleji’nden sonra Boğaziçi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Los Angeles’de Trimax şirketinin dış alımlarında çalıştı. Şebnem Aşkın, Trimax’ın desteğiyle “Daylight” (LLC) prodüksiyon şirketini kurdu. “Shine” ve “Tango” filmlerinin prodüktörlüğünü yapan Pandora Cinema ile çalıştı.

Şebnem Aşkın, 20th Century FOX Film’in bir parçası olan Fox International Productions’a, film portföyü ile ilgili uluslararası satış, yatırım, satınalma ve dağıtım yapmak üzere 2009 yılında katıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu