Yerli Dizi

Seçkin Özdemir hayranları bu habere çok sevindi

2008 yılında ekranlara merhaba diyen ve o gün bugündür önemli projelerin aranan ismi olan Seçkin Özdemir yeni projesi Günahkar’da hayat vereceği Ali Yusuf karakteriyle sezona damgasını vuracak!

Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım ve Bir Aşk Hikayesi gibi dizilerdeki üstün performansı ve yakışıklılığıyla hayran kitlesini gün geçtikçe arttıran Seçkin Özdemir sessizliğini bozuyor. 5 Kasım’da FOX Tv ekranlarında yayınlanacak olan Günahkar’da başrol oynayacak olan Seçkin Özdemir oldukça karmaşık, bir o kadar da zor ve çekici bir karaktere hayat verecek.

guhahkar-fox
Özdemir, tıp fakültesinin dahi çocuğuyken sevdiği kızın zarar görmemesi için işlemediği bir suçu üstlenip ‘katil’ damgası yiyen ve hayatı baştan aşağı değişen Ali Yusuf’u dizi dünyasının unutulmaz karakterlerinden biri yapmak için kolları sıvadı.

Okulunu bırakmak zorunda kalarak hapishaneye giren Ali Yusuf’un cezasını çektikten sonra hem acımasız hem merhametli bir adama dönüşmesi izleyiciyi büyüleyecek…

MF Yapım’ın projesi “Günahkar”da Seçkin Özdemir başrolleri Gülcan Arslan ve Hazal Filiz Küçükköse’yle paylaşırken dizinin yönetmen koltuğunda ise Berat Özdoğan oturuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu