Dijital PlatformlarFragmanlar

Seçkin Özdemir Kiralık Aşk’tan neden ayrıldı?

Sevilen dizi Kiralık Aşk’a ikinci sezonda katılan ve Pamir karakterini canlandıran Seçkin Özdemir diziye Cuma günü oynanan son bölümde veda etti.Sosyal medyada Pamir’in gidişi büyük yankı uyandırırken Seçkin Özdemir’in neden diziden ayrıldığı da merak konusu oldu.

Dizinin kötü adamı aşıkların arasına giren kara çalı Pamir karakterini oynayan Seçkin Özdemir aşıkların arasından ayrıldı. Seçkin Özdemir’in diziden neden ayrıldığı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Seçkin Özdemir kimdir?

25 Ağustos 1981 yılında doğdu. Müjdat gezen sanat merkezinde tiyatro eğitimi alan yakışıklı oyuncu 2000’de Kocaeli’nin bölgesel yabancı müzik radyolarından “Red Fm” de radyo programcılığına başladı. Antalya, İstanbul ve Bodrum’un birçok önemli kulübünde dj olarak kalabalıklara performans sergiledi.2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın sevgilisi Leo karakteriyle dikkat çeken Seçkin Özdemir, Al Yazmalım isimli dizide Özge Özpirinçci ile birlikte başrol oynadı. 2013 yılı Mart ayında başlayan ve “I’m Sorry, I Love You” adlı bir Kore dizisinden uyarlanan “Bir Aşk Hikayesi” adlı dizide Damla Sönmez ile başrol oynadı. 2014 yılın Aralık ayında başlayan “Günahkar” dizisinde Gülcan Arslan ve Hazal Filiz Küçükköse ile başrol oynadı. 2015 yılında başlayan ”Racon: Ailem İçin dizisinde Mehmet Aslantuğ, Hande Doğandemir ve Barış Arduç ile rol aldı. Pek çok reklam filminde de boy gösteren Seçkin Özdemir, son olarak Star Tv’nin fenomen dizisi Kiralık Aşk’ın ikinci sezonunda Pamir Marden karakterini canlandırdı.

Kiralık Aşk 65. bölümde neler yaşanmıştı? (16 Aralık Cuma yayınlanan son bölüm)

Defne akıllara zarar bir çılgınlık yapıyor. Artık kaybedecek hiçbir şeyi yok. Sadece Ömer var aklında. Ömer’in hiç görmediği deli Defoyla tanışma zamanı geldi. Karşısında çok farklı ve çılgın bir Defne var. Bakalım bir ipte iki cambaz neler yapıyormuş… Hangisinin daha cesur hangisinin daha gözü kara olduğunu görmenin vakti geldi. Aşk, git gide daha kavurucu bir hal alıyor.

Diğer yanda, Sinan’ın derdi bambaşka… Pamir ise yolunu kaybetmiş durumda. İso fenalarda… Aşk acısı ve kafa karışıklığı, bütün erkekleri bir araya getiriyor. Hepsi birlikte balığa gidip, kafalarını dağıtmaya çalışıyorlar. Bu toplanmadan ise çok ilginç kararlar çıkacak. Her biri gidip hayatlarındaki düğümleri tek tek çözecek.

En çarpıcı olanıysa, Ömer ve Defne’nin aldıkları karar… Defne’nin çılgın teklifine, Ömer ne cevap verecek. Bunu gerçekten yapacaklar mı?

Kiralık Aşk 66. bölüm fragmanı (23 Aralık Cuma)

 

Başa dön tuşu