Televizyon

Seda Akgül, canlı yayında Bahar Candan’ın diline düştü

TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim adlı moda yarışma programıyla dikkatleri çeken Bahar Candan Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında Seda Akgül için sert konuştu.

TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim adlı moda yarışma programıyla dikkatleri çeken Candan kardeşler Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına katıldılar. Bahar Candan, programda ünlü sunucu Seda Akgül hakkında çok ilginç ve de cüretkar açıklamalarda bulundu.

BAHAR CANDAN HIZINI ALAMADI

Kanal D ekranında sabah saatlerinde yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’nın canlı yayın konuğu olan Bahar Candan, kendisi hakkında konuşan ünlü sunucu Seda Akgül hakkında inanılmaz sözler söyledi.

Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı, Bahar Candan’ın açıklamaları karşısında zaman zaman şaşkınlıklarını gizleyemediler.

BAHAR CANDAN “SEDA AKGÜL’DEN İNANILMAZ ŞEKİLDE RAHATSIZIM”

Özellikle Akgül’ün son zamanlarda paylaştığı videoları ele alan Bahar Candan, bu hareketlerin o yaşta bir kadına yakışmadığını ve kendisini taklit ettiğini söyledi. Bahar Candan’ı hem eleştirip hem de bu tarz davranışlar sergileyen Akgül’ün çift karakterli olduğunu da iddia etti. Seda Akgül’ün hala ismini ve okulunu öğrenemediğini belirten Bahar Candan, “İnanılmaz şekilde rahatsızım. Benim hakkımda konuşmayın, evrene kötü enerji göndermeyin” diye konuştu.

Bahar Candan’dan Seda Akgül’e söylediği o sert sözler:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu