Televizyon

Seda Akgül’den Renkli Sayfalar’da evliliğiyle ilgili olay açıklamalar

Seda Akgül Kanal D’de dün itibarıyla yeni sezonunu açan Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın sunduğu programda Seda Akgül, 4 ay süren evliliğiyle ve eski eşiyle ilgili şok açıklamaların altına imza attı. Seda Akgül, aslında evliliğin birinci haftasında bitmesi gerektiğini söyleyerek izleyiciyi şaşırttı. İşte Seda Akgül’ün flaş açıklamaları…

SEDA AKGÜL’DEN EVLİLİĞİYLE İLGİLİ OLAY AÇIKLAMALAR

Ünlü sunucu Seda Akgül şöyle konuştu:

“Birinci hafta eşim eski sevgilisiyle buluştu, yemek yedi. O hanım da evli. Daha ben bir haftalık gelindim, işteyim” diyerek programın sunucularını şaşırttı. Sunucular Akgül’ün duruma tepkisini ve nasıl öğrendiğini sorunca ise ünlü sunucu, durumu kendisine eski eşinin yemek masasında anlattığını ve kendisinin de tepkisiz kalarak, ‘brokoline limon ister misin?’ dediğini söyledi.
Akgül, ayrıca eski eşinin kendisine ‘çirkin’ dediğini aktardı.

“HAYATIMA GİREN EN ÇİRKİN KADINSIN”

“Keşke daha düzgün ayrılsaydık” diyen SedaAkgül, şok açıklamalarına şöyle devam etti:
“Bana, ‘zayıfla’ diye baskı yapıyordu. Zayıfladıktan sonra, zayıfladın da ne oldu, hayatıma giren en çirkin kadınsın, benim 55 yaşındaki sevgilim sana 5 basar” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu