Magazin

Seda Akgül’ün bikinili paylaşımı sosyal medyayı salladı

Seda Akgül, önce verdiği kilolar ardından da evliliği ve boşanmasıyla çok konuşulmuştu. Son olarak oldukça cesur bir fotoğrafını yine aynı iddiada sözlerle paylaşan Seda Akgül, paylaşımını binden fazla beğeni alınca yorumlara kapatmak zorunda kaldı. Bikinili halde verdiği pozla yıllara meydan okuyan Akgül bakın o karenin altına neler yazdı?

Ünlü sunucu Seda Akgül fotoğrafın altına “İşin, eşin, paranın… Hiçbir şeyin kölesi olmayın! Sadece sahip olduklarınızın efendisi olun! Başta inançlarınızın! Kimse kimsenin efendisi değildir… Yaradandan başka… İçiniz rahat etsin diye söylüyorum; hepimiz ölünce sadece kemik olacağız… Bırakın dış görünüşü… İnsanlara değer verip tanımaya çalışın. Önyargı değil, algıyla yaklaşın. Herzaman bir şansımız var.. Ölüm garantisiyle yaşadığımızı unutmadan sevin…! Hayat kısa .. Kuşlar uçuyor… Hep uçsunlar….90 yaşında filtre ve fotoshopsuz resmim… İnşallah Allah buruşmuş ama tebessüm eden resimlerimi de paylaşmayı nasip eder…” notunu düştü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu