Televizyon

Seda Akgül’ün TV8’de yayınlanan Gel Konuşalım pişmanlığı!

Ünlü sunucu Seda Akgül, Kanal D’de hafta içi her gün yayınlanan ‘4 Kadın Zamanı’ programından sürpriz bir şekilde ayrılmıştı.  En son magazincilerin bir sorusu üzerine “Kadın partnere tövbe ettim, ya tek başıma ya da en fazla bir erkek bir partnerle olmalıyım” diyen Akgül’ün bu açıklaması TV8’de Hakan Ural’la sunduğu Gel Konuşalım’dan ayrılmasından duyduğu pişmanlık olarak değerlendirildi.

SEDA AKGÜL’ÜN PİŞMANLIĞI

Seda Akgül, programdan partnerleri Derya Tuna ve Eylül Öztürk, geçtiğimiz gün İstinyePark’da objektiflere takıldı.Alışveriş merkezine ilk olarak Seda Akgül geldi. Markalar Sokağı’nda gazetecilere poz verip sohbet eden Seda Akgül, “Yeni 3 tane proje teklifi var ama kesinleşmeden söyleyemem” dedi. Muhabirlerin “Yine aynı format mı? Gündüz kuşağı ve ‘4 Kadın Zamanı’ benzeri formatlar mı?” sorusuna, “Hep gece istiyorum ama aksine gündüz kuşağı geliyor, evet benzer programlar. Kadın partnere tövbe ettim, ya tek başıma ya da en fazla bir erkek bir partnerle olmalıyım” cevabını verdi.

“Kadınlar bir arada olunca yürümüyor mu?” sorusuna cevap vermekten kaçınan ünlü sunucu, gülerek alışveriş merkezine girdi.

Seda Akgül TV8’de Hakan Urall’la iyi bir ikili olmuş ama ünlü sunucu Kanal D’den gelen teklife olumlu cevap vererek programdan ayrılmıştı. Akgül’ün kısa zaman sonra programdan ayrılıp arkasından erkek partner açıklaması yapması bu kararında pişman olduğu şeklinde yorumlandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu