Yerli Dizi

Seda ile Gizem arasındaki sır ne? Arkadaşlar iyidir 5. bölüm özet ve fragmanları

Show TV’nin yeni sezon yapımlarından Arkadaşlar İyidir 5. bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Arkadaşlar İyidir 5. bölüm fragmanları yayınlandı. Eren ve Seda arasındaki yakınlaşmanın sonucu ne olacak?Merve ve Yunus’u bekleyen hayal kırıklığı ne olabilir? Salih, Ayşe’ye gerçeği anlatacak mı? Hayri, Sema’yı şoke edecek bir davranışta bulunur… İşte Arkadaşlar İyidir 5. bölüm özeti ve fragmanları

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, başrollerini; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu ve Emre Karayel’in paylaştığı “Arkadaşlar İyidir”in güçlü oyuncu kadrosunda, Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Devrim Özder Akın, Ece Dizdar ve usta oyuncu Ahmet Mekin yer alıyor.

“Arkadaşlar İyidir”in 5. bölümünde; Eren ve Seda arasındaki yakınlaşma bütün dengeleri bozar. Merve ve Yunus’u ise büyük hayal kırıklıkları beklemektedir. Salih, Ayşe’ye gerçeği anlatmakta tereddüt ederken, Hayri, Sema’nın hiç beklemediği bir şey yapacaktır. Seda, Gizem’den şüphelenmeye başlar. Gizem’in tekrar hayatlarına girmesiyle işler karışmaya başlamıştır. Salih’in büyük sırrı şimdi de Candan’ın eline geçmiştir. Yunus için düzenlenen doğum günü partisi herkesi bir araya getirir ama gece sürpriz bir şekilde sonlanacaktır.

“Arkadaşlar İyidir”, üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerinin, yaşadıkları çatışmaların, aşklarının, dostluklarının, heyecanlarının kısacası büyüme hikayelerinin çarpıcı bir dille anlatıldığı yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

İşte “Arkadaşlar İyidir”in 5. bölüm fragmanları için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu