Televizyon

Seda Sayan aradığı formatı sonunda buldu

Show TV ekranlarında Seda Sayan yepyeni bir formatla seyircisinin karşısına çıkıyor. Evlenme hayalleriyle hayat boyu yol arkadaşı arama macerasının anlatıldığı reality şov ‘Yol Arkadaşım’ çok yakında Show TV ekranlarında başlayacak.

Şu sıralar Star’da gündüz kuşağında yayınlanan Kuaförüm, Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim gibi başarılı işlerin altına imza atan Production House’un yapımcılığında Show TV’de başlayacak olan ‘Yol Arkadaşım’, hayatlarını doğru insanla birleştirmek isteyen ancak bunun yolunu bir türlü bulamayan çiftleri birleştiriyor. Bu programda; çiftlerin hayatları bütün çıplaklığıyla, özel görüntülerle gözler önüne serilecek.

Programa katılan çiftlerin hayatları profesyonel bir ekip tarafından takip edilecek ve bu görüntüler programda ekrana getirilecek. Türkiye’nin ilk halk jürisinin karşısına çıkacak olan çiftlerin uyumlu olup olmadığı ise, bu jüri tarafından tartışılacak ve son kararı yine halk jürisi verecek.

Bir süredir format arayışında olan Seda Sayan’ın hem yeni formatı oldukça benimsediği hem de başarılı işlerin altına imza atan Production House’a oldukça güvendiği konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu