Magazin

Seda Sayan canlı yayında ekibine fırça attı

Seda Sayan yeni programı “Seda Sayan’la” programında yayın ekibi ile ters düştü. Canlı yayında yayın ekibini uyaran Seda Sayan kızgınlığını gizlemeye çalışsa da “Yapamıyorsanız gidin!” diyerek tepkisini gösterdi. Bu olay daha sıcaklığını korurken aynı programda konuk olan Demet Akalın ile ilgili yaşanan VTR krizi ise işin tuz biberi oldu…

8 Ocak Pazartesi günü ekranlara merhaba diyen kadın magazin programı Seda Sayan biraz eski sabah programlarını biraz yeni dönem sabah kuşağı magazin yorum programlarını andırıyor. Yayınlandığı ilk günden beri büyük etki uyandıran ve reytingde ilk 40 içinde yer alan programda teknik aksaklıklar ünlü şarkıcıyı/sunucuyu zor durumda bırakıyor.

Önceki günkü programında Ece Erken ile ilgili yorumların yaptığı anda ekranda hala Gülben Ergen ile ilgili VTR ve alt yazıyı gören Seda Sayan canlı yayında rejiye dönerek “Ece Erken ile ilgili konuşuyoruz” uyarısında bulundu. Seda Sayan sözlerini “Şu anda Özgür Aras, bu sabah Ece Erken’in döktüğü gözyaşları ile ilgili konuşuyor.” diyerek hala ekranda Ece Erken’in fotoğrafının bulunmamasına tepki gösterdi.

“Getirin Ece Erkenin resmini, kız çok ağladı sabahleyin…”

Aradan birkaç dakika geçtiği halde

Aradan birkaç dakika geçtiği halde Ece Erken ile ilgili yazının ve görselin televizyona verilmemesine sinirlenen Sayan “Ece Erken ile ilgili konuşuyoruz, yazıyorlar mı? Ece Erken ile ilgili konuşuyoruz.  Şu anda Özgür Aras, bu sabah Ece Erken’in döktüğü gözyaşları ile ilgili konuşuyor. Getirin Ece Erken’i! Bulamadınız mı? Ben telefonumdan bulurum be!” diyerek canlı yayında ekibe fırça attı.

Ardından canlı yayının bütünlüğünü korumak için yorumcularıyla sohbet eden ancak göz ucuyla da ekranı kontrol eden ünlü sunucu hala ekranın değişmemesi üzerine “Ece Erken ile ilgili bulamadınız mı? Allah Allah siz niye yapıyorsunuz o zaman bu işi?” diyerek tepkisini gösterdi. Daha sonra alt yazı olarak Ece Erken konusu geçse de görsel hala yayınlanmamıştı.

Sonunda Seda Sayan “Arkadaşlar beni böyle alnımdan alnımdan kaşımayın. Benim eski Sedalığımı ortaya çıkarmayın, şurada hanım hanımcık oturuyorum. Elbiseye layik bir durumda. Bir saattir Ece Erken diyoruz. Bir fotoğrafını koyamadınız. Afferin! Yapmayın! Yapmayın o zaman! Niye magazin? Bunlar niye geldiler buraya, niye tartışıyoruz? Yapmayın!” diyerek ekibini alkışladı.

Bu olayın ardından da Seda Sayan’ın konukları Demet Akalın ve Okan Kurt çifti stüdyoya gelmişti. Ancak çifte soğuk duş etkisi yapacak bir sürpriz de onları bekliyordu…

Demet Akalın ve Okan Kurt çifti ile ilgili klip kaosu haberimiz aşağıda yer almaktadır

Okan Kurt’tan dikkat çeken Seda Sayan açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu