MagazinTelevizyon

Okan Kurt’tan dikkat çeken Seda Sayan açıklaması

Seda Sayan’a yeni program yaramadı, her bölüm sonunda bir tartışma… Yeni programının ikinci bölümünde de Seda Sayan ile bir ünlünün arası açıldı. İlk bölümün yayınlanmasının ardından Seren Serengil ile aralarında soğuk rüzgarlar esen Seda Sayan, ikinci bölümde konuk ettiği Demet Akalın Kurt- Okan Kurt ile de bir gerginlik yaşadı.

Salı günü Seda Sayan’ın programına konuk olan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, programda Akalın’ın ski sevgilisi İbrahim Kutluay’ın rol aldığı klibin videosunun yayına verilmesi üzerine kısa sürede olsa bir gerginlik yaşadı. Demet Akalın olay sonrası Seda Sayan’ı sosyal medyada takipten çıkarırken, bir gün sonra Okan Kurt, Seda Sayan’ın içine su serpen o paylaşımı yaptı.

Karı kocanın konuk olduğu programda Demet Akalın’ın eski sevgilisi İbrahim Kutluay’ın da rol aldığı “Senin anan güzel mi?” adlı şarkısının klibi ekrana gelince olanlar oldu. Okan Kurt olay sonrasında sessiz kalarak Demet Akalın ise Sayan’ı sosyal medyada takipten çıkararak tepkisini gösterdi.

Olayı sonradan fark ettiğini söyleyen Seda Sayan ise yaşanan kriz sonrasında Okan Kurt’tan özür dileyen bir açıklamada bulundu: ”Büyük bir özür borcum var. Çok sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt’tan özür diliyorum. Ekibim adına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldim. Benim haberimin olması mümkün değil… Sabaha kadar ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin… Ben sizden kendim ve ekibim adına özür diliyorum. Okan hayatımda kaybetmeyi isteyeceğim son delikanlı. Umarım özrümü kabul ederler… Kimseyle küs kalmak istemiyorum.”

blank

Bu açıklamanın ardından Okan Kurt, Demet Akalın’ın sosyal medya sayfasından şu açıklamayı yaptı:

“Değerli dostlarım; Dün saat 15:00’da Show TV ekranlarında Seda ablamın programına ailecek katılarak, ailemiz gibi gördüğümüz ablamızın programında ona yeni yayın döneminde biraz da olsun desteğimizi hissettirmek için yanında olmak istedik. Kesinlikle Seda ablamın izni ve bilgisinde olmadığını düşündüğüm gereksiz bir olay oldu. Bu olayın ayrıca büyütülecek ve konuşmaya değecek bir konu olmadığını da düşünüyorum. Teknik ekibin ve montajda çalışan kardeşlerimizin amatörlük içeren bu hataları için, yüreği güzel olan ablam gereğinden fazla onlar adına özürünü dileyerek yine ne kadar büyük bir kalbi olduğunu herkese göstermiştir. Ben her zaman Seda annemin damadı olarak, o da benim uğurum nikah şahidim olmaya devam edecektir. Sevgi ve saygılarımla. Okan KURT”

Seda Sayan’ın o programından bir bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu