Televizyon

SEDA SAYAN KANAL D’DE ESKİ GÜCÜNÜ YAKALAYABİLECEK Mİ?

Kanal D’de Seda Sayan’ın programı ile ilgili geri sayım başladı. İyi bir başlangıç için titizlenen kanal yönetimi bu ayın 30’unda yani önümüzdeki hafta “Kaynana Gelin Sedaya Gelin”e start veriyor.

Yeni programın yapımcısı uzun yıllar Kanal D’de önemli görevlerde çalışanErhan Öz. Öz, D Productions’dan ayrılmıştı. Programın yönetmeni medyada çıktığı gibi Ayşe Ersayın değil D Productions’dan Fatih Baykuş olacak. Baykuş, Doktorum ve Evim Şahane programlarının da yönetmenliğini yapmıştı.

Seda Sayan’ın programdan aylık 600 bin lira alacağı konuşuluyor.

Öte yandan programın yayınlanmasının kesinleşmesinin ardından Kanal D’de bazı dengeler değişti. Seda Sayan’ın Kanal D’ye başlaması Ben Bilmem Eşim Bilir programının Kanal bünyesinin dışında çekilmesi sonucunu doğurdu.

Uzun bir süre aldığı başarılı reytinglerle göz dolduran Ben Bilmem Eşim Bilir, Kanal D’de üzerine düşeni yapan programlardan biri. Eğer Seda Sayan beklenen reytingleri alamazsa yeni program, Ben Bilmem Eşim Bilir’in baskısı altında kalması gündeme gelebilir.

Önümüzdeki hafta Seda Sayan ve yeni programı daha da konuşulacağa benziyor…

MEDYABEY/ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu