MagazinRöportajTelevizyon

Seda Sayan o milletvekiline sert çıktı: Bir dön kendine bak kadın!

Seda Sayan’ın CHP’li Aylin Nazlıaka için yaptığı  ‘Aylin Nazlıaka’ya ahım tuttu’ açıklaması medyanın gündemindeydi. Seda Sayan, CHP’den ihraç edilmesi olayıyla kamuoyuna adını duyuran Aylin Nazlıaka ile ilgili çok ilginç açıklamalar yaptı.

Hatırlanacağı gibi Seda Sayan Show TV’deki programında  daha önce iki eşini öldüren bir adamı yayına almış konu medyada geniş yankı uyandırmıştı. Seda Sayan eleştirilerin hedefi haline gelmişti. CHP’li milletvekili Aylin Nazlıaka da programa sitem etmiş, taraflar arasında polemikler yaşanmıştı.

Aylin Nazlıaka’nın CHP’den ihraç edilmesine kayıtsız kalamayan Seda Sayan, haftalar sonra Aylin Nazlıaka’nın ihracıyla ilgili açıklamalar yaptı.

“İLAHİ ADALET VAR”

Seda Sayan, Hürriyet’e verdiği röportajda Aylin Nazlıaka için “Allah büyük, ilahi adalet var. Ben kolay kolay beddua etmem; en son bedduam Aylin Nazlıaka içindi. O kadar içten beddua ettim ki, içi yanıyor; kaçak elektrik kullandığı ortaya çıktı” şeklinde konuştu.

Hızını alamayan Seda Sayan bu açıklamasının devamında şunları söyledi:

“Bir dön kendine bak kadın! Sen zaten Meclis’te botokslarıyla gündemde olan bir kadındın. Bana iftira attı, hizipçilikten CHP’den ihraç edildi. Ama ben buradayım yine çünkü ben yalan konuşmam”

“ZEKAMLA ALAY ETTİ”

“Birkaç yıl önce programınıza bir katil çıkardığınız için çok eleştirilmiştiniz” şeklindeki bir soruya Seda Sayan;

“Evet programa çıkardım çünkü haber değeri vardı. Dönemin CHP’li milletvekili Aylin Nazlıaka, kulaktan dolma bilgilerle insanları sosyal medyadan galeyana getirip imza topladı. Adamın yaptığı işi meşrulaştırdığımı söyledi. Bu, benim zekamla alay etmektir. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum; bu işe 26 yılımı verdim. Bana anlatma fırsatı vermedi.” dedi.

“SPONSORLARIM GERİ ÇEKİLDİ”

İki eşini öldüren adamla ilgili eleştirileri kabuk etmeyen Seda Sayan, kendini savunmaya devam etti.
Sayan; “Ben canlı yayında ‘Bir katili programa çıkardım. Bu adamın yüzü; iyi tanıyın. ‘Beni evlendirin’ diyor, kendisine yeni bir eş arıyor. O da ölebilir’ dedim” şeklindeki ifadesiyle kendini savunmaya çalıştı.

Tartışmaların odağı haline gelen programında sponsorların kendilerini çektiklerini anlatan Seda Sayan, çalışanların da işlerinden olduklarını ifade ederek; ” ‘Ey Aylin Nazlıaka! Benim ekmeğimle değil; orada çalışanların ekmeğiyle oynadın” diye konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu