Televizyon

SEDA SAYAN RESMEN TV8′ DE

seda-sayan

Destekten TR

Medya sektörünün gidecek mi gitmeyecek mi diye merakla beklediği Seda Sayan-TV 8 beraberliği nihayet resmiyet kazandı. Ünlü sanatçı, yeni sezonda TV 8 ekranlarında olacak.

Destekten TR

24 Eylül’e yetiştirilmeye çalışılacak olan programın yetişmemesi durumunda en geç 1 Ekim’de yayında olması planlanıyor.Hafta içi hergün saat 10.30-13.30 arasında yayınlanacak olan programda Sağlık, güzellik, moda, kadın-erkek ilişkileri konuları ağırlıklı olarak işlenecek. Ayrıca müzik eğlenceye de yer verilecek.

Destekten TR

Bugünlerde tanıtımı çekilecek olan programın rejisini Beyaz TV’de olduğu gibi usta yönetmen Ayşe Ersayın yapacak. Bilindiği gibi Ersayın, uzun yıllardır Seda Sayan’a yakın olan isimlerden biriydi.

Seda Sayan’ın yapacağı programın adı büyük ihtimalle “Seda Sultan” olacak.    Programın yapım şirketi ise Color Bar…

Seda Sayan hamlesi bu dönemde TV8’in rekabette önemli hamleler yapılacağının adeta habercisi gibi. Yeni sezonla birlikte Seda Sayan’lı TV8, sabah kuşağında iddialı bir programla rekabetin içine girmiş olacak.

MEDYABEY / Özel

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR