Televizyon

Seda Sayan sevgilisine ev aldığı iddiasına cevap verdi

Seda Sayan, Kanaltürk’te yayınlanan 2. Sayfa programına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

26 yıldır program sunan Seda Sayan, artık canlı yayın yapmayacağını dile getirdi.

Seda Sayan “26 yıllık televizyoncuyum. Ama Allah kahretsin ki bana yapılan yargısız infaz. Mesleki bir karar aldım; Türkiye’de bir daha asla canlı yayın yapmayacağım. ‘Katili programa çıkardı’ dediler. Ben adama demediğimi bırakmadım, ‘sempatik gösterdi’ dediler. Öyle üzüldüm ki ömrümden 10 yıl gitti. Bana değil, iki densiz cahile inandılar” dedi.

“YARGISIZ İNFAZ”
Seda Sayan, Star TV’deki ‘Yol Arkadaşım’daki jüri üyelerinin cast ajansından seçildiği iddiasına da şu cevabı verdi: “Bana karşı medya tuhaf tavırlar sergiliyor, anlamış değilim. Bakın, oradaki beyefendinin cast ajansından olduğunu, türkü barda şarkı söylediğini ben zaten programımda açıkladım. Ama dinlemeden yine yargısız infaz yapıldı. Yeter artık, yazıklar olsun.”

Sayan, programda sevgilisi Erkan Çelik’e ev satın aldığı iddialarına da değindi. Erkan Çelik’e, İstanbul-Tarabya’dan 1 milyon TL’ye ev aldığı yolundaki habere de şu sözlerle açıklık getirdi: “Bu haber hem onu hem de beni yaralıyor. Asla doğru değil. Benim Tarabya’da evim bile yok. Erkan’la böyle bir şeyin konusunu bile yapmadık. Tarabya ile hiçbir bağımız yok.”

Sayan “Erkan Çelik’le aranızdaki ilişkinin adını koydunuz mu? Arkadaş mısınız, sevgili mi?” şeklindeki bir soruya  ise “Şu anda bu ilişkinin adını konuşmuyoruz. İlişkinin adı var ya da yok. Önemli olan olmayan bir şeyi varmış gibi haber yapmaları” diye yanıtladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu