M.Bey/Özel

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın programına RTÜK’ten “Yoğurtçu Bayram” cezası

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Show TV’de yayınlanan Seda ve Uğur’la’ya RTÜK’ten Yoğurtçu Bayram cezası..Programda geçen DNA analizinin sonucunda Meral hanımın çocuğunun eşinden değil Yoğurtçu Bayram’dan çıktı. Medyabey’e  gelen duyumlar RTÜK’ün programda yaşanan olaylar ve geçen diyaloglar nedeniyle ağır bir para cezası uygulayacağını haber veriliyor.

RTÜK CEZA KESTİ

Programda çocuğu kocasından çıkmayan kadın, Seda Sayan’ın programında Yoğurtçu Bayram’ın tecavüzüne uğradığını söylemiş DNA testi ile çocuğun, Yoğurtçu Bayram’dan olduğu ortaya çıkmıştı.

Show TV’de hafta içi her gün ekrana gelen Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Seda ve Uğur’la programında Meral Hanım çocuğunun babasını arıyordu. Çocuğunu bulabilmek için Seda Sayan’a başvuran Meral Hanım büyük bir şok yaşadı.

DNA testi sonucu yapılan araştırmaya göre Meral Hanım’ın 14 yaşındaki çocuğunun babası Yoğurtçu Bayram çıktı.  Meral Hanım bundan tam 14 yıl önce bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Fakat babasının kim olduğunu bilmiyordu. Şu anda evli olan Meral Hanım çocuğunun babasını bulabilmek için Seda Sayan’ın programına başvurdu. 15 yıl önce Yoğurtçu Bayram tarafından tecavüze uğrayan Meral Hanım bundan tam bir yıl sonra kız çocuğu dünyaya getirdi.

Programda yaşananlar RTÜK’ün markajındaydı. Medyabey’e gelen duyumlar RTÜK’ün Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu programa ceza kestiği yönünde. RTÜK’ün verdiği cezanın oldukça yüksek olduğu konuşuluyor.

Programda konuyla ilgili RTÜĞK’e çok sayıda şikayetin gittiği cezada bu şikayetlerin de etkisinin olduğu haber veriliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu