Televizyon

Seda Sayan yoluna Uğur Arslan’sız devam edecek

Show TV’de ekrana gelen Seda ve Uğur’la adlı programda 2018 yılıyla beraber önemli değişiklikler yaşandı. Seda Sayan yeni programda yoluna partneri Uğur Arslan’sız devam edecek. Seda Sayan’la adlı program içerik olarak da önemli değişim geçirdi. Eğlence formatına dönüşen yeni programın ilk bölümü 8 Ocak Pazartesi günü saat 15:00’te ekrana gelecek. Uğur Arslan da Show TV’de yeni bir programa başlayacak. Arslan, yeni programında fenomen avına çıkacak.

SEDA SAYAN YOLUNA YALNIZ DEVAM EDECEK

Hafta içi her gün ekranana gelecek olan Seda Sayan’ın ilk programında program konukları ise belli oldu. Gülben Ergen, 8 Ocak Pazartesi günü Seda Sayan’lanın ilk konuğu olacak. 9 Ocak Salı ise Demet Akalın eşi Okan Kurt program konuğu olarak stüdyoda bulunacak.

MAGAZİN OLAYLARI YORUMLANACAK

Yeni programda magazin köşesi de olacak. Seda Sayan’lada alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasındaki magazinel olayları yorumlayacak.

Uzun yıllardır partneri Uğur Arslan’la birlikte program yapan Seda Sayan, bundan böyle yoluna yalnız olarak devam edecek. Uğur Arslan’ın yeni programı da 8 Ocak Pazartesi günü başlayacak.Programın yayın saati ise 18:00.

İşte, Show TV’de başlayacak olan Seda Sayan’la’nın tanıtım videosu:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu