MagazinTelevizyon

Seda Sayan-Zuhal Topal düellosunda “tutanak” hamlesi

Seda Sayan ve Zuhal Topal’ın izdivaç programları arasındaki kavga giderek büyüyor. En son ortaya çıkan videoda damat adayına Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Zengin tarafından para verildiği iddia  edilmişti. Ortalığı karıştıran damat adayı Zekeriya Atak’ın itirafları kavgayı iyice içinden çıkılmaz hale getirdi.

Seda Sayan cephesi sessizliğini bozdu. Tutanak kartını sahaya süren Seda Sayan, Zekeriya Atak’ın karakolda vermiş olduğu ifadeyi sosyal medya hesabından yayınlayan Seda Sayan, konuyla ilgili her türlü hukuki girişimde bulunacağını ifade etti. Söz konusu tutanakta Zekeriya Atak’ın Zuhal Topal’ın eşi tarafından tehdit edildiği iddiası yer alıyor.

Seda Sayan cephesinden gelen yazılı açıklama ” Çirkin komplo ortaya çıktı!” başlığı ile kaleme alınmış:

 

ÇİRKİN KOMPLO ORTAYA ÇIKTI

Yazılı açıklamada Zekeriya Atak’ın itirafları iftira olarak değerlendirildi. Açıklamada hukuki açıdan yasal hakları sonuna kadar korunacağı ifade edildi.

Açıklama şöyle:

Çirkin komplo ortaya çıktı!
30 Mart Çarşamba günü Zekeriya Atak isimli şahsın sosyal medyada servis edilen videosunda gerek şahsıma, gerek sayın Erkan Çelik Beyefendi’ye, gerekse programımıza attığı çirkin iftiraları şaşkınlıkla izlemiş ve bu videoyu çekenleri, servis edenleri ,yayınlayanları uyarmıştık. Bu videonun içeriğinin tamamen uydurma ve hayal ürünü olduğunu, profesyonelce kurgulanmış iftiralardan ibaret olduğunu kamuoyu ile paylaşmıştık. Tarafımızdan konuyla ilgili tüm kanuni girişim de yapılmıştı.

31 Mart Perşembe günü FOX Tv’de yayınlanan “Zuhal Topal ‘la” isimli programda Sayın Zuhal Topal kurmaca videoda bahsi geçen sözde olayları gerçekte yaşanmış gibi anlatıp, olayın mağdur tarafı olduğunu iddia etmiştir. Zuhal Topal hiç bir hukuki dayanağı ve ispatı olmadan gerek şahsım ,gerek sayın Erkan Çelik Beyefendi’yi suçlamaya devam etmiştir.

YASAL SÜREÇ UYARISI

Bu açıklamadan kısa bir süre sonra Zekeriya Atak isimli şahıs yeni bir video paylaşmıştır. Bu yeni videoda önceki videoyu Zuhal Topal ve Korhan Saygıner’in zorlaması ve tehditleri altında çektiklerini, konuyla ilgili şahsımın, Sayın Erkan Çelik Beyefendi’nin herhangi bir ilgi ve alakamızın olmadığını adeta itiraf etmiştir. Gerek şahsıma, gerek Erkan Çelik Beyefendi’ye yapılan bu organize suçlamalar ve iftiralar hakkında bizler zaten yüce yargıya başvurduk. Fakat 31 Mart gece yarısı Zekeriya Atak isimli şahıs da karakola gidip Zuhal Topal ,Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner, programin yapımcısı Zeynep Peker ve yanlarında adını bilmediği silahlı iki şahıs hakkında şikayetçi olmuş ve yasal süreci başlatmıştır.

“GERÇEKLERİN ORTAYA ÇIKMASI İLAHİ ADALET”

Bilinmesini isteriz ki bu konu ile ilgili tüm yasal süreci sonuna kadar takip edeceğiz. Suçluların ortaya çıkması ve gerçeklerin bilinmesi için ne gerekiyorsa yapacağımız hakkinda kimsenin şüphesi olmasin.
Sayın Zuhal Topal Hanımefendi içinde bulunduğu hezeyanla dün canlı yayında “Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü bir alışkanlığı var ” demişti. Bizce gerçeklerin ortaya çıkması kötü bir alışkanlık değil “ilahi adalettir”. Gerek şahsım gerekse Sayın Erkan Çelik tüm yasal haklarımızı sonuna kadar savunup adaletin tecelli etmesi için herşeyi yapacağız .
Saygılarımızla.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu