Magazin

Seda Sayan’dan konserini neden iptal ettiğiyle ilgili açıklama

Seda Sayan Bodrum Günay Restaurant’daki konserini iptal ettiğini duyurdu. Ünlü şarkıcının BVS Group organizasyonuyla Bodrum Günay’da bu akşam sahne alması bekleniyordu. Ancak Seda Sayan sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile konseri iptal ettiğini duyurdu. Seda Sayan, kararının gerekçesi olarak ‘Verilen sözleri yerine getirmedikleri için’ ifadelerini kullandı.

Seda Sayan’a destek Gülben Ergen’den geldi. Seda Sayan’ın paylaşımına yorum yazan Gülben Ergen, ”Senin kalbini kıran milyonların kalbini kaybeder. Unutmayın ki Seda Sayan’a hiçbir şey olmaz” dedi.

Bodrum Günay Restaurant’da Sahne Alacaktı… Seda Sayan’dan Flaş Karar!

Öte yandan daha önce de Ajda Pekkan’ın konserini erteleyen BVS Group, Ajda Pekkan’ın ardından Seda Sayan’ı da zor duruma düşürdü. Uzun süredir Günay Restaurant tarafından gelen teklifleri kabul etmeyen Süperstar, daha önce konuyla ilgili zor duruma düşürülmüştü.
Peki verilen sözler neden yerine getirilmiyor? Bu tarz durumlarda ilk yayılan dedikodu ‘mekan doldurulamadı’ şeklinde yayılıyor ve program iptal ediliyor. Nitekim sanatçılar zor duruma düşürülüyor. Son dönemlerde Günay Restaurant’ı doldurabilen tek sanatçının Ebru Gündeş olduğu da gelen dedikodular arasında yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu