MagazinTelevizyon

Seda Sayan’dan RTÜK’e Ece Erken sorgusu

Seda Sayan’dan TRT’de İyi Fikir adındaki programı sunan Ece Erken’in program sırasında türban takmasından yola çıkarak RTÜK’ü eleştirdi.

Kendisinin de yıllar önce bir canlı yayında başına türban taktığını ve RTÜK’ten ceza aldıklarını hatırlatan Seda Sayan, RTÜK’ün Ece Erken ve TRT’ye ceza verip vermeyeceğini merak ettiğini söyledi.

SEDA SAYAN RTÜK’Ü HEDEF ALDI

Konuyu kişisel sosyal medya hesabından duyuran Seda Saya’ın düşünceleriyle birlikte paylaştığı fotoğraf da dikkati çekti. Fotoğrafta Ece Erken’in türbanlı haliyle  yıllar önce taktığı türbanlı fotoğraf fotoğrafını paylaşan Seda Sayan görseli altına şunları yazdı:

seda-sayan-ece-erken-1

“…Ben de aynı soruyu soruyorum. 10 Yılda ne değişti? 10 yıl önce ben canlı yayında tesettüre girdiğimde ortalık ayağa kalktı ve RTÜK ceza kesti! Şimdi takip ediyorum acaba tek derdiniz ve takip ettiğiniz ben miyim!!! RTÜK’e soruyorum acaba bana kestiğiniz cezayı TRT’ye ve Ece Erken’e kesebilecek misin? Takip ediyorum hep beraber göreceğiz”

ECE ERKEN TESETTÜR GÖRÜNTÜLERİ HAKKINDA NE DEMİŞTİ?

Ece Erken söz konusu programdan sonra çoğunlukla güzel mesajlar aldığını açıklamış eleştirenlere yönelik de “ben o programda tesettüre girmedim. Sadece modellik yaptım.” diyerek kendisini eleştirenlere cevap vermişti.

Ece Erken, yıllar önce de yayında başörtüsü taktığını kaydederek, “Biz hangi ara bu kadar birbirimizle didişmeye meyilli olduk. Hangi ara kapalı-açık tartışmasını bu kadar acımasızca yaptık” diye sormuştu.

Ece Erken’in Seda Sayan’ın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamaya ise şimdilik tepki vermedi. Ece Erken’in Seda Sayan’la bir polemik yaşayıp yaşamayacağı merak ediliyor.

Ama Ece Erken’i tanıyanlar bu sessizliğin uzun sürmeyeceği konusunda ortak yorumlarda  bulunuyorlar.

 

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı