Magazin

Seda Sayan’dan servet değerinde yatırım hamleleri…İşletmeciliğe mi soyunuyor?

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan Muğla’nın cennet köşelerinden Gökova’da bulunan Ören Mahallesi’nden villa  satın aldığı öğrenildi. Ayrıca Sayan’ın bu hamlesinin yanı sıra deniz sıfır bir restoran alarak işletmeciliğe atılmayı planladığı haber veriliyor.

VİLLA, RESTORAN ALDI OTEL İLE PAZARLIĞA OTURDU

Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Gökova’daki Cennet Ören Mahallesi’nde 20 gün önce ablası Nursel Yıldız ve eniştesi Coşkun Yıldız ile birlikte yaklaşık 600 bin TL’ye villa ve ayrıca Yalı Mahallesi’nde denize sıfır restoran aldı.

Sözcü’den Yaşar Anter’in haberine göre, Halen Ören Mahallesi’ndeki bir otelde ablası ve eniştesi ile kalan bir yandan da restoranın inşaatlarını yöneten Seda Sayan konakladığı otel’i de satın almak için pazarlığa başladığı, yeni aldığı restoran ve pazarlık aşamasında olduğu oteli ablası Nursel Yıldız ve eniştesinin yaz aylarında işleteceği öğrenildi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Milas Ören 5 yıl içinde Bodrum olacak. Gizliden gizliye bütün ünlüler, zenginler şuanda bu bölgede arsa alıyor. Sebebi de tertemiz denizi. Ulaşım kolaylığı ve sakinligi. Acun Ilıcalı’da yer aldı burda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu