Magazin

Seda Sayan’ın kulisine kurulan Lerzan Mutlu’nun keyfi uzun sürmeyeceğe benziyor

Öteden beri Seda Sayan ile Kanal D’de Renkli Sayfalar’a yorumcu olan Lerzan Mutlu’nun yıldızlarının barışmadığını magazin dünyasında bilmeyen yok. Şu günlerde Lerzan Mutlu, Renkli Sayfalar’a transfer olduktan sonra Seda Sayan’ın odasına kurulmasıyla yeniden magazin medyasının gündeminde. Şimdilerde yeni soru şu: Lerzan Mutlu, Seda Sayan’ın odasında ne kadar kalacak? Zira yeni Renkli Sayfalar reyting tablosunda ilk 100 program arasında yok!

LERZAN MUTLU SEDA SAYAN’IN KULİSİNDE NE KADAR KALACAK?

Bu soru giderek daha da anlam kazanıyor. Çünkü Şule Zeybek, Dr. Aytuğ Kolankaya ve Lerzan Mutlu’dan oluşan yeni içeriğiyle Renkli Sayfalar’ın ilk 100 program arasına girememesi Kanal D açısından büyük sorun teşkil ediyor. Zira programın bu reyting performansıyla kanalda uzun süre gitme ihtimaline sıfır gözüyle bakılıyor. O nedenle şu günlerde Seda Sayan’ın kulisine sahip olmaktan dolayı mutlu olduğu konuşulan Lerzan Mutlu’nun önümüzdeki günlerde hevesinin kursağında kalabileceği konuşuluyor.

Yeni içeriğiyle Kanal D’nin Renkli Sayfalar programını Şule Zeybek ve Dr. Aytuğ Kolankaya ile birlikte sunmaya başlayan Lerzan Mutlu’nun bu sıralar keyfine diyecek yok. Bunun nedeni ise yıllar önce polemiğe girdiği ve birçok defa magazin medyası üzerinden tartışmaya girdiği Seda Sayan’dan rövanşı alması.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Lerzan Mutlu’yu mutlu eden iki gelişmeyi ortaya çıkardı. Lerzan Mutlu, Kanal D yönetiminden kulis olarak Seda Sayan’ın kullandığı odayı istedi ve o oda Lerzan Mutlu’ya verildi… Bu da Lerzan Mutlu’yu çok mutlu ettiği konuşuluyor.

Eyüboğlu’na göre Lerzan Mutlu’yu mutlu eden bir diğer olay ise kanlı bıçaklı olduğu önceki sunucular Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in programlarını ellerinden alması.

SEDA SAYAN VE LERZAN MUTLU DAVALIK OLMUŞTU

Lerzan Mutlu, geçtiğimiz yıllarda Show TV’de program yapmaya başlamış, Seda Sayan’ın kanalın genel müdürlerini arayıp kendisini işinden ettiğini iddia etmişti. Mutlu,”Birinin ekmeğiyle oynayıp, sabahleyin programa çıkıp göbek atabiliyorsanız; ben sizin insanlığınızdan şüphe ederim. ” şeklindeki açıklamasıyla medyada çok konuşulmuştu.

Lerzan Mutlu’nun katıldığını bir televizyon programında Seda Sayan hakkında yorum yapmış ve Twitter hesabından “Gençlerle aşık atıp kimsenin ekmeğiyle oynamaya çalışmıyorum. Zangoç olmuşsun hala genç kız gibi davranıyorsun, 58 doğumlu bir dinozor” diye yazmıştı.

Bu sözlerin ardından Seda Sayan, Lerzan Mutlu’yu mahkemeye vermiş, mahkeme de Sayan’ı haklı bulup Mutlu’nun 3 bin TL manevi tazminat ödemesine karar vermişti.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu