Magazin

Seda Sayan’ın parmağındaki yüzük… Erkan Çelik ile evleniyor mu?

Seda Sayan ile Erkan Çelik aşkında ilerlemeler var gibi görünüyor. Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Seda Sayan ve sevgilisi Erkan Çelik’in parmaklarındaki alyans yüzükler dikkat çekerken, ikilinin ev almak için bakındıkları da iddia ediliyor. Konu bugün Kanal D’nin sabah magazin programı Renkli Sayfalar’da da masaya yatırıldı.

seda

Seda Sayan ve Erkan Çelik ev bakarken görüntülendi. İkili kendilerine yöneltilen soruları “İnşallah evimiz olacak.” diye yanıtladı. Ünlü çiftin parmaklarındaki alyans “Evleniyorlar mı?” düşüncesini de güçlendirdi…

seda-3

Etiler Şamdan tarih oluyor

Doların fiyatı yükselince Seda Sayan’ın mülk sahibi olduğu ünlü gece Etiler Şamdan klubü de kapanıyor… Yaklaşık 35 yıldır İstanbul’da açık olan işletme kirasını ödeyemediği için kapanıyor.

seda-2

Seda Sayan’ın 2010 yılında satın aldığı klüp aylardır Sayan’a kirasını ödemiyordu.  Milliyet gazetesinden alınan habere göre; mekanın işletmecisi Mehmet Tuna, mülk sahibi Seda Sayan’a “1 Haziran’da mekanı boşaltıyoruz.” açıklamasını yaptı…

etiler_samdan_galeri_1

 

Mülk sahibi Seda Sayan’ın kira konusunda gerekli tüm kolaylığı göstermesine, dolarla ödenen kirayı alt bantta sabitlemesine rağmen işletmeciMehmet Tuna’nın aylardır kirayı ödeyemediği belirtililyor. Seda Sayan’ın avukatı “Geçen hafta taraflar anlaştı.1 Haziran’da Mehmet Bey mekanı boşaltacak.” açıklamasını yaptı.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı