Magazin

Seda Sayan’ın tecavüz iddiasına Mehmet Ali Erbil’den cevap

Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan arasındaki atışma ağır suçlamalara dönüştü. Seda Sayan, M.Ali Erbil'i tecavüzle suçladı ardından paylaşımını sildi. Ünlü şovmen M. Ali Erbil, Seda Sayan'a yaptığı paylaşımla cevap verdi.

Her şey Mehmet Ali Erbil’in Tolga Yüce’nin “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar” sözünü Instagram’da paylaşmasıyla başladı.

“SEDA SAYAN BENİ ARAMAYI BIRAKIN MENAJERİMİ BİLE ARAMADI”

Erbil, bir televizyon kanalına telefonla bağlanarak neden böyle bir paylaşımda bulunduğunu anlattı: Seda Sayan iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı.

Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı, fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar.

“KİRLİ RUHUNUN TEMİZLENMESİ İÇİN ÇABA SARF ETSEYDİ”

Eski dostunun bu suçlamaları karşısında sessizliğini bozan Sayan, “Allah ıslah etsin. Allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor” ifadelerini kullandı.

SESSİZ KALDIĞIM İÇİN GEÇMİŞİM KİRLİ

Kızgınlığı geçmeyen Seda Sayan, bu kez sosyal medya hesabından Erbil’e ağır bir suçlamada bulundu. Ünlü şovmenin evdeki hizmetlisine tecavüz ettiğini iddia eden Seda Sayan “Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var bence işine bak ruhunu arındır” yazdı.

PAYLAŞIMINI SİLDİ
Seda Sayan, bir süre sonra Erbil’e ağır suçlamalarda bulunduğu paylaşımını silerek bu notu düştü:

“Dua et çocuklarının hatırına! Allahtan af dile benden değil”

“İFTİRA”

Mehmet Ali Erbil’den açıklama geldi:

“Sitem edeyim derken kontrolü kaybettim. Amacım kimsenin onurunu kırmak değildi. Ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Siz de sormadınız mı “madem böyle bir şey vardı niye sustun?” diye. Benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu