Magazin

Seda Sayan’ın yere kapaklandığı reklam pozu için ne dediler?

Sosyal medya Twitter’da Seda Sayan’ın yerde yattığı fotoğrafı görenler önce ne olduğunu anlayamadılar. Sosyal medyada son dönemde trend haline gelen ve yerde cansız bir biçimde yatarak fotoğraf çektirilen “fallingstars/kayan yıldızlar” modası olduğu yorumları yapıldı. Medyanın bilindik isimleri ise sosyal medya Twitter’da Seda Sayan’ın  çok konuşulan o pozuna tepki vermekten kaçınmadılar. İşte, o tepkiler…

SEDA SAYAN’IN O POZU DALGA KONUSU OLDU

Peki, Londra’da olduğu ve bu olay pozu orada bulunan bir markaya ait binanın hemen önünde yerde yatarak veren Seda Sayan’ın amacı sadece yeni trende uygun poz vermek miydi? Tabi ki hayır..

Fotoğraftan da anlaşılacağı üzere Seda Sayan, Türkiye’de ve dünyanın önemli şehirlerinde şubesi bulunan bir markanın reklamını “fallingstars” konseptiyle yapmaktan başka bir şey yapmıyordu aslında.

Her ne kadar bir reklam anlaşması da olsa Celebrity Güven Endeksi’nde yıllarca zirvede yer almış bir ismin yere kapaklanarak reklam gereği poz vermesine sosyal medyada  içerleyenlerin sayısı hayli fazlaydı. Hatta bu durumla dalga geçenlerin sayısı da hatırı sayılır derecedeydi.

blank

Medyadan da tanıdığımız bazı isimler Seda Sayan’ın yere kapaklanmış olduğu halde verdiği poza ilgisiz kalamadılar. İşte, Sosyal medya Twitter’da Seda Sayan’ın olay pozuna verilen o tepkilerden bazıları:

Tayyar Işıksaçan@isiksacan
seda sayan londrada hemde simit sarayının önünde kendini yerlere atmış, dünyada yeni trend buymuş, iyi ki elinde ki çanta açılmamış simit sarayından alınan reklam paralari yere sacılırdı maazallah

melis alphan @melisalphan
Zengin Ruslar başlatmış bu #Fallingstars akımını. Düşüp ölmüş taklidi yaptıkları fotoğrafları instagramdan paylaşıyorlar. Seda Sayan da bu akıma katılmış. Bunlar hep can sıkıntısından.

ayse ozyilmazel@ayseozyilmazel
Seda Sayan’ı çooook severim ama sormadan edemiyorum neden?

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu