Televizyon

Seda Sayan’la Yol Arkadaşım ne kadar izlendi?

Show TV’de hafta başından itibaren ekranlara gelmeye başlayan Seda Sayan’la Yol Arkadaşım’ın reyting performansı merak ediliyordu.

Programın iki günlük reyting performansı belli oldu.

Seda Sayan’la Yol Arkadaşım, 17 Kasım Pazartesi günü Total’de 0.96 reyting, 6.96 share ile 72. sırada yeralırken AB’de 0.79 reyting ve 8.25 share ile 68. oldu.

Seda Sayan’la Yol Arkadaşım 18 Kasım Salı günü ise Total’de 0.95 reyting 7.28 share ile 67. oldu.

Program AB’de ise daha iyi bir performans sergiledi.

1.12 reyting ve 12.20 share ile 43. oldu.

Evlenme hayalleriyle hayat boyu yol arkadaşı arama macerasının anlatıldığı reality şov Seda Sayan’la Yol Arkadaşım, artık hafta içi her gün saat 13:00’de ekrana geliyor.

Production House yapımcılığında Show TV ekranlarında başlayan Seda Sayan’la Yol Arkadaşım’ın yönetmenliğini deneyimli isim Mustafa Sait Çelik yapıyor.

Program, hayatlarını doğru insanla birleştirmek isteyen ancak bunun yolunu bir türlü bulamayan çiftleri birleştiriyor. Çiftlerin hayatları bütün çıplaklığıyla, özel görüntülerle gözler önüne seriliyor. Programa katılan çiftlerin hayatları, profesyonel bir ekip tarafından incelenerek tüm çıplaklığıyla ekrana yansıyor. Türkiye’nin ilk halk jürisinin karşısına çıkacak olan çiftlerin uyumlu olup olmadığı ise, bu jüri tarafından tartışılıyor ve son kararı da yine halk jürisi veriyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu