Televizyon

Seda ve Uğurla’nın yeni konseptinde ne gibi yenilikler olacak?

Show TV’de hafta içi her Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla gün ekranlara gelen ”Seda ve Uğur’la programının Yılbaşı’ndan sonra yeni formatıyla yola devam edeceği haber  eriliyor. Ünlü ikili, Seda ve Uğur’la’da çözülemeyen konulara ışık tutmaya ve dertlere derman olmaya yine devam edecek.  Seda Sayan ve Uğur Arslan programda yine ekranlardan umut dağıtacak. Öte yandan yeni oluşturulan köşelerle izleyici karşısına çıkacak. İşte, Seda ve Uğur’la’daki yeni değişiklikler…

YENİ KONSEPT YILBAŞI’NDAN SONRA 

Programın Yılbaşı’ndan sonra ekrana gelecek bölümlerinde Türkiye’nin en sevdiği isimler tüm bilinmeyenleriyle artık Seda ve Uğur’la stüdyosuna gelecek. Değişim isteyenler moda bölümünde adeta baştan yaratılacak. Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak. Başka hiçbir yerde duymadığınız olaylar “Seda ve Uğur’la”da masaya yatırılacak.

MAGAZİN OLAYLARINI YORUMLAYACAKLAR

Öte yandan ikili ünlüler dünyasında olan bitenlere de ilgisiz kalmayacak. Seda Sayan ve Uğur Arslan, kimi kez stüdyo konuklarıyla magazinel olayları yorumlayacak.

Seda ve Uğur’la programı Ocak ayından itibaren hafta içi her gün saat 15.00’te Show TV ekranlarında olacak. Programın yeni içeriği ve köşeleriyle izleyiciden nasıl tepki alacağı ve değişimin reyting tablosuna nasıl yansıyacağı merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu