ReytingYerli Dizi

Sefirin Kızı dizisi ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

Star TV’de başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Sefirin Kızı dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi. Çukur, Yasak Elma, Zalim gibi önemli yapımlarla reyting mücadelesi yaşayan Sefirin Kızı ilk bölümüyle kaçıncı oldu? İşte16 Aralık Pazartesi’nin reyting sonuçları…

SEFİRİN KIZI 4. SIRADA YER ALDI

Genel/Total kategorisinde 1.sırada Show TV’de yayınlanan “Çukur”, 2.sırada “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber”, 3.sırada Fox TV’de ekrana gelen “Yasak Elma” yer aldı.

AB kategorisinde ise 1.sırada “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber”, 2.sırada “Çukur”, 3.sırada “Yasak Elma” yer aldı.

Star TV’de ilk bölümüyle ekrana gelen “Sefirin Kızı” dizisi Genel/Total’de ve AB’de 4. sırada yer aldı.

ÇUKUR ZİRVEDE

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+’da 9.96 izlenme oranı (rating), 20.29 izlenme payı (share), Total’de 10.21 izlenme oranı (rating), 22.50 izlenme payı (share) ile birinci olurken, AB’de 8.21 izlenme oranı (rating), 18.43 izlenme payı (share) elde etti. # ichbinÇukur etiketi Twitter Türkiye’de 14 saat 55 dakika dünyada ise 5 saat 50 dakika TT listesinde kaldı.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu