Yerli Dizi

Sefirin Kızı dizisi izleyicisi ile ne zaman buluşacak? İşte o tarih

Star TV’nin ilgiyle izlenen, yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı Sefirin Kızı dizisi ekrana geri dönüyor. Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolleri paylaştığı dizi Pazartesi akşamlarına damga vuruyordu. İşte, sevilen dizinin ekranlara döneceği o tarih..

DİZİNİN HAYRANLARINI MUTLU EDEN TARİH BELLİ OLDU

Muğla’nın büyüleyici atmosferinde çekimlere başlayan ekip ekrana dönmek için gün sayarken Sefirin Kızı setinden ilk kare de başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’dan geldi. Ekranın en beğenilen çiftti olan oyuncuların heyecanı objektiflere de yansıdı. Sancar ve Nare’nin yürek yakan aşkları, merak dolu gelişmelerle Star TV’de.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Sefirin Kızı; Nare’yi Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ise yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu (Gediz), Doğukan Polat (Yahya), Hivda Zizan Alp (Elvan), Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Erhan Alpay (Akın), Erdal Küçükkömürcü (Güven), Gonca Cilasun (Halise), Tülin Yazkan (Menekşe), Esra Kızıldoğan (Müge), Cemre Öktem (Zehra), Edip Tepeli (Kavruk Ömer), Beren Gençalp (Melek) gibi isimler yer alıyor.

Sefirin Kızı, 15 Haziran Pazartesi saat 20.00’de Star’da.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu