Yerli Dizi

Sefirin Kızı’nın başlangıç tarihi belli oldu

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı Star’ın iddialı dizi projesi Sefirin Kızı dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’un oturduğu çekimleri Muğla’da gerçekleşen Sefirin Kızı’da, Ege’de yaşanan destansı bir aşk hikayesi anlatılıyor. “Sefirin Kızı ne zaman başlıyor?” sorusu cevabını nihayet buldu. İşte o tarih…

SEFİRİN KIZI 16 ARALIK’TA BAŞLIYOR

Star TV ekranlarında başlayacak olan Sefirin Kızı geri sayıma başladı. Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem’ın senaryosunu yazdığı dizinin ilk bölümünün yayın tarihini merak edenlere bekledikleri haber geldi. Sefirin Kızı’nın ilk bölümü 16 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak.

HANGİ YAPIMLARLA REKABET EDECEK?

Sefirin Kızı’nın hangi gün yayınlanacağı ve hangi yapımlarla reyting rekabeti yaşayacağı merak ediliyordu. Pazartesi günleri yayınlanacak olan dizi Çukur, Yasak Elma, Zalim gibi yapımlarla kıyasıya reyting rekabetine girecek. Sefirin Kızı’nın özellikle de Show TV’nin iddialı dizisi Çukur ile amansız bir çekişme yaşayacağı tahmin ediliyor.

Bilindiği gibi Çukur dizisi pazartesi akşamları tüm kategorilerde birinci sırada yer alıyor. Yeni başlayacak olan Star’ın iddialı dizisinin Çukur’u tahtından indirip indiremeyeceği merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu