Televizyon

Şehit ailesi Çarkıfelek’ten ev kazandı

Show TV ekranlarında yayınlanan ünlü şovmen M. Ali Erbil’in sunduğu yarışma Çarkıfelek, bayram özel bölümüyle herkesi ekran başına kilitledi. Bayramın ikinci günü yarışmaya telefonla bağlanan aynı zamanda bir şehit ailesi olan Sibel Güneş kendilerine sorulan soruyu doğru cevaplayarak muhteşem bir ev sahibi oldu.

Güzel bir evin sahibi olan Sibel Güneş mutluluktan havalara uçtu. İzmir’de yaşayan ama bayram dolayısıyla Tokat’ın Turhal ilçesinden yarışmaya katılan aile ev hediyesi kazanınca oldukça mutlu oldu.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla Show TV ekranlarında yayınlanan Çarkıfelek kazandırmaya devam ediyor. Programda bayramın ikinci gün yarışmacıları arasında ise Serkan Kaya, Özlem Balcı ve Serkan Şengül yarıştı. Yarışmaya telefonla bağlanan Özel Harekat Polisi Şehit A. Ahmet Güneş’in Eşi Sibel Güneş, kendilerine sorulan soruyu doğru cevaplandırarak seçtikleri 3 numaralı karttan çıkan evin sahibi oldu.

işte Çarkıfelek’te o yaşanan duygusal anlar:

Tıklayın:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu