Medya

Şehrazat, Gürkan Hacır’ın programını yayından kaldıran Halk TV yönetimine bayrak açtı

Halk TV yönetiminin Gürkan Hacır’ın programını yayından tuhaf bir gerekçe ile kaldırmasının yankıları sürüyor. Olaya sanat camiasından da tepkiler gelmeye başladı. Ünlü söz yazarı Şehrazat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kararından dolayı Halk TV’ye adeta bayrak açtı.

Halk TV yönetiminin Gürkan Hacır’ın programını yayından kaldırması büyük tepki çekti.

Siyaset dünyasında büyük ses getiren olaya sanat camiasından da tepkiler gelmeye başladı.

Ünlü söz yazarı ve besteci Şehrazat sosyal medya hesabından Halk TV’ye tepki gösterdi.

Halk TV’nin kaldırılan “Şimdiki Zaman Siyaset” programı için yaptığı açıklamayı paylaşımına ekleyen Şehrazat, “Niye İlkelere Karşımı geldiler Hayır asla. Bu açıklamada hiç tatmin edici değil!!! Arkada Neler dönüyosa artık..” ifadesini kullandı.

Şehrazat bunun ardından yaptığı paylaşımlarda ise tepkisini ortaya koyarak “Ben gittim senden @halktvcomtr daha da seni izlemem taa ki Severek izlediğimiz programlar geri gelene kadar. Takipten de çıktım! Arkamdan gelenler olacaktır! Seni bugüne bizler getirdik! Şimdi bizi cezalandıran mı oldun E görüşürüz…” dedi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu