ManşetYerli Dizi

Şehrin Melekleri ne kadar izlendi?

Fox TV’nin yeni başlayan polisiye dizisi Şehrin Melekleri’nin ilk bölümü yayınlandı. Peki, Şehrin Melekleri ilk bölümüyle ne kadar izlendi?

Destekten TR

Yapımcılığını Boyut Film’in üstlendiği dizide Cenk Ertan, Ümit Kantarcılar, Yiğit Dikme, Nilay Cafer, Buse Varol gibi oyuncular yer alıyor.

Destekten TR

İşte dizinin aldığı reytingin detayları:

Destekten TR

Şehrin Melekleri; ATV’de Kırgın Çiçekler, Star’da Tatlı Küçük Yalancılar Rising Star, Show TV’de Ne Münasebet dizileriyle ve TV8’de Rising Star’la yarıştı.

Dizi ilk bölümüyle Total’de 2.21 reyting, 7. 46 share ile 6. oldu.

AB’de 1.44 reyting, 5.28 share iel 17. oldu.

Bu sonuçlara göre Şehrin Melekleri ilk bölümüyle çok da parlak olmayan bir reyting performansıyla yayın hayatına başlamış oldu.

GECENİN BİRİNCİSİ KIRGIN ÇİÇEKLER

ATV’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler bu hafta da tüm kategorilerde birinci olmayı başardı.

kirgin-cicekler

Kırgın Çiçekler, tüm kişilerde(Total) 6.57 izlenme oranı ve 22.96 izlenme payı(share), AB Sosyal Statü’de yüzde 4.89 izlenme oranı ve 18.22 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Dün akşam ATV ekranlarında sekizinci bölümü yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi, tüm kategorilerde en çok izlenen yapım olarak 100 program arasında zirveye yerleşti.

Dizi, sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Dizinin Twitter’daki bölüm etiketi #sevdiğimiçin, Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi.

Yetimhane kızlarının hikâyesini anlatan dizi, izleyiciyi her bölümde duygu yüklü sahnelerle etkiliyor.
Dizinin kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker yer alıyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR