Yerli Dizi

ŞEHZADELER SAVAŞ MEYDANINDA KARŞI KARŞIYA

Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, şehzadeler savaşı başlıyor!

Muhteşem Yüzyıl bu sezon sonunda ekrana veda edecek. Ama ilgiyle izlenen dizide heyecan dolu dizgin devam ediyor. Yeni bölümde şehzadelerin karşı karşıya gelmesi konu ediliyor.

muh-yuz-6

MUHTESEM YUZYIL/SEZON 4

Yeni bölümün konusu şöyle:

Amasya’ya sürülen Bayezıt, Süleyman’ın hükmüne karşı gelerek Kütahya’dan çıkmıyor. Selim’e karşı savaş açan Bayezıt asker topluyor. Oğlunun kararıyla sarsılan Süleyman, öfkesini dizginlemeye çalışıyor. Mihrimah, Bayezıt’ı korumak için babasıyla karşı karşıya geliyor. Selim ise korku içinde Süleyman’ın fermanını bekliyor.

Bayezıt’ı ikna etmek için Kütahya’ya giden Mihrimah gördükleri karşısında şok oluyor. Savaşın kaçınılmaz olduğunu anlayınca Süleyman’dan gerçekleri saklıyor. Bayezıt kendisini bekleyen ihanetten habersiz, ordusuyla beraber Selim’in üzerine yürüyor. Selim’e destek gönderen Süleyman, Bayezıt’ın katli için fetva alıyor.

İki şehzadenin orduları Konya Ovası’nda karşı karşıya geliyor! Muhteşem Yüzyıl, heyecan dolu yeni bölümüyle Çarşamba Akşamı Star’da…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu