Yerli DiziReyting

Seksenler kendisine güvenenleri mahcup etmedi

8 Temmuz Perşembe'nin reyting sonuçları belli oldu. Daha önce haber önü yayınlanan TRT'nin sevilen dizisi Seksenler, haber sonrası yayınlanmaya başladı. Seksenler'in en çok TV izlenen zaman dilimi olarak kabul edilen ve "prime time" denilen zamanda yayınlanmasının ardından reyting listelerinde nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyordu. Sevilen dizi kendisine güvenenleri mahcup etmedi. İşte düne dair sonuçlar...

8 Temmuz Perşembe günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

SEKSENLER AB KATEGORİSİNDE 2. SIRADA

Genel/Total kategorisinde 1.sırada TV8’de ekrana gelen “Masterchef Türkiye”, 2. sırada Star TV’de yayınlanan “Kazara Aşk”, 3.sırada Fox TV’de izleyiciyle buluşan “Kefaret” yer aldı.

AB kategorisinde ise 1.sırada “Masterchef Türkiye”, 2.sırada TRT1’de yayınlanan “Seksenler”, 3.sırada “Fox Ana Haber” yer aldı.

Seksenler, özellikle AB kategorsindeki başarısıyla dikkat çekti. Dizi, önemli yapımları geride bırakarak MasterChef’in ardından 2. sırada kendisine yer buldu.

Bu sonuçlarla Seksenler, hem yayınlandığı kanalı hem de yapım şirketini mahcup etmedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu