Televizyon

Seksenler ve Çocuklar Duymasın’dan sonra 360’ta hangi dizilerin tekrarı yayınlanacak?

360 TV’de TRT’de yayınlanan fenomen dizi Seksenler dizisinden tekrar bölümlerinden sonra Çocuklar Duymasın dizisinin tekrar bölümleri aynı kanalda ekranlara geliyor. Aynı kanalda başka önemli dizilerin tekrar bölümlerinin de yayınlanacağı haber veriliyor.

TRT’NİN SEVİLEN DİZİLERİ 360’TA 

Posta gazetesinin TV yazarı Mesut Yar, bugünkü yazısında 360 TV’nin Seksenler ve Çocuklar Duymasın’dan sonra ekranlarda ilgiyle izlenen başka dizilerin de tekrar bölümlerinin 360’ta yayınlanacağını yazdı.

Mesut Yar’ın tekrar bölümlerinin yayınlanacağını duyurduğu dizilerin hepsi de daha önce TRT1’de yayınlanan ve beğeniyle izlenen diziler. Baba Candır, Yeşil Deniz ve Yunus Emre tekrar bölümleriyle 360 TV’de ekrana gelecek.

İşte, Mesut Yar’ın yazısından o bölüm:


ÜÇ DİZİ TEKRAR BÖLÜMLERİYLE 360’TA

“Baba Candır”, “Yeşil Deniz”, “Yunus Emre” dizilerini TRT 1’de uzun bir zaman izledik. Hepsi kendi saatinin ilgi gören işleriydi…

Yeni yılda bu üçlü tekrar bölümleriyle 360 ekranında olacak. 360 TV, “Seksenler”, “Kurtlar Vadisi” gibi işlerin tekrarını çok iyi reytinglerle izlettirdi…

Belli ki bu hattın alıcısı az değil. Kanalın yükselişindeki katkıları da. Bakalım bu üçlü paket kanala bereketiyle gelecek mi?

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu