Yerli Dizi

Seksenler’de Çınaraltı Mahallelisi zengin oluyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen, en uzun soluklu dizisi Seksenler’de Çınaraltı Mahallelisi zengin oluyor. Seksenler 14 Mayıs Cumartesi akşamı TRT 1’de.

Seksenler’de Çınaraltı Mahallelisi Zengin Oluyor!
Herkesin merakla beklediği zengin adam Servet, mahalleliyi zengin etmek için herkese hisse senedi dağıtmaya gelir. Senetlerden almak isteyen kimi mahalleli tüm birikimini yatırır kimi ise Pastacı Sami gibi arabasını satar. Mahalleli zengin olma umuduyla büyük bir sevinçle hisse senetlerine kavuşur.

Destekten TR

Bu sırada, zengin adam Servet’e bir türlü kanı ısınmayan Komiser Rıza ise Servet’in peşine düşer. Servet’in suçlu biri olduğunu düşünen Rıza, tüm emniyetleri ayağa kaldırır büyük bir araştırma başlatır. Rıza’nın çabaları sonuç verecek midir?

Destekten TR

KÜNYE

Destekten TR

Tarih: Her Cumartesi saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında

Yapım: Mint Prodüksiyon

Yönetmen: Müfit Can Saçıntı

Yazar: Murat Aras – Birol Güven

Oyuncular: Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Yasemin Çonka, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İlker Ayrık, Serhat Kılıç, Ceyhun Fersoy, Hacı Ali Konuk, Berat Yenilez, Onur Dilber, Begüm Öner, Necmi Yapıcı, Aşkın Şenol, Ayberk Atilla

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR