Medya

Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber yeni sezona ne zaman başlayacak?

Habertürk TV tepe yöneticiliğinden ayrılarak Fatih Portakal’ın yerine Fox TV’de ana haber bültenini sunmaya hazırlanan Selçuk Tepeli ekran önü için gün sayıyor. Peki Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber ne zaman yayınlanacak? İşte, merak edilen sorunun cevabı..

SELÇUK TEPELİ’NİN FOX ANA HABER MESAİSİ 7 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Fatih Portakal’ın yerine Fox Ana Haber Bülteni’ni sunacak olan Selçuk Tepeli yeni kanalında hareketliliğie neden oldu. Tanıtım videoları çekilen Tepeli’nin Fox Ana Haber’e başlayacağı tarih belli oldu. Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber 7 Eylül Pazartesi tarihinden itibaren ekran macerasına başlayacak.

Flaş transferden sonra sosyal medya Twitter’ı daha aktif bir biçimde kullanan Selçuk Tepeli, başlama tarihini takipçilerine duyurdu.

Ekran tecrübesi olan Tepeli ilk defa ana haber bülteni sunmak için izleyici karşısına geçecek. Tepeli’nin Fatih Portakal’ın aldığı yüksek reytingleri alıp almayacağı ise merak ediliyor.

Öte yandan Selçuk Tepeli’nin gelişiyle en çok merak edilen konulardan biri de Fox Ana Haber’in habercilik anlayışı ve üslubunda bir değişiklik olup olmayacağı…Kanalın haber müdürü Doğan Şentürk’e yakın kaynaklardan MEDYABEY’e gelen duyumlar Fatih Portakal sonrası kanalın habercilik anlayışında hiçbir değişiklik olmayacağı yönünde.

MEDYADA ÖNEMLİ BİR KARİYERİ VAR?

Medya kariyerinde Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliğini yapan Selçuk Tepeli, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini yürüttü. Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’nın görevi bırakmasından sonra Habertürk gazetesinin genel yayın yönetmenliğini yaptı. Temmuz 2018’de Habertürk gazetesi kapandıktan sonra da bir süre Habertürk TV genel yayın yönetmenliğini yapan ve birkaç ay önce bu görevi de bırakan Selçuk Tepeli, Habertürk TV’de Gün Başlıyor programında sunucu – yorumcu olarak görev yapıyordu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu